1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Beta

'Bug , Hile , Şikayet ve Öneri Bildirimi Arşiv' forumunda CICERO tarafından 11 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. CICERO

CICERO Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Serverın açılmasına 9-10 gün kadar bir süre var iken biz userların vakit geçirmesi ve ısınması için beta serverı 1 haftalığına açmanız bizim açımızdan hoş olurdu.. İlgilenirseniz seviniriz!
    Teşekkürler.

2. FrienzKO

FrienzKO Misafir

Merhaba beta konusunda henüz bir fikrimiz yoktur.

DMR bunu beğendi.
  3. MrSinyoR

MrSinyoR Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    pk beta güzel olur aslnda.

4. Jesova

Jesova Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Aynen bi 3 günlük pk beta olsa çok iyi olur. Bu konuda aynı görüşte olan çok kişi olduğunu düşünüyorum.

MrSinyoR bunu beğendi.
  5. DMR

DMR Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Farm betası daha mantikli exp olayını bilmiyoruz server de drop olayında bunun için sw ye ilk defa girecek insanlar için itemli başlangıç betası makul olabilir bence de

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat