1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Bu Kadar Karakteri Düşük,Seviyesiz ve Bir Sürü İnsanın Hakkına gasp eden insan ve yalancı egoist....

'Genel Sohbet Arşiv' forumunda ICarismAI-(Timurlenk) tarafından 25 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. ICarismAI-(Timurlenk)

ICarismAI-(Timurlenk) Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Evet arkadaşlar ben pek konu açmayı şikayette bulunmayı vs. şeyleri seven insan değilim.Ancak bu arkadaşımız gerçekten beni sabah sabah çok sinirlendirdi.Sizinde düşüncelerinizi ve insanları tanımanızı rica ediyorum.
    1.Charına job change basacakmış ve bdw giriyor...(250 np-1 adet %20exp sc ve 100k para ile 1.5m fln exp)
    2.Belki onun yerine bir priest girecekti ve herkes zevk alacaktı ufak tefek birşeyler yapmaya calısıyor sonuçta herkes pot parasını vs. çıkaracaktı.
    3.Eyw bdw girdin en azından glave goblin set vs. al birşeyler sende yardım et oradaki insanlara.
    4.Oradaki insanları ve özelliikle beni aşşağılamaya yada clanımı aşşağılayıcı sözler sarfetmeyi sen kendine yakıştırıyormusun bu insanları küçük görmekte ne ?
    5.Ben dedim hadı hata yapmıştırım taaaaki o ana kadar atmıcaktım dedım tmm job change bascaktın görelim dedim bas bekliyorm dedim sözde bdw gırerken yetişememiş.ve onun sonucuda gördük.
    6.İtemin Kc'N OLABİLİR ANCAK BEN HAYATIMDA HİÇBİR ZAMAN İNSANLIĞIMI UNUTMADIM. BU ve BUNUN GİBİ ARKADAŞLIĞI AZDA OLSA İNSANLIĞA DAVET EDİYORUM.İNSANLARI KÜÇÜK GÖRMEK ve AŞŞAĞILAMAK KADAR KÖTÜ BİRŞEY VARMI BU DÜNYADA SİZLERE SORUYORUM?
    7.DEĞİŞEBİLİRSİN EN AZINDAN DENE SENİN İÇİN ÇOK ZOR OLSA BİLE DENE...
    Sevgili kardeşim Wrangler bu arada yaşım 25...

2. Judia

Judia Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ahlaksızlıktan başka bir şey değil. Ne demek 'fiyatını söylede seni satın alayım'. Karakter yoksunu bir arkadaş bilmiyorum cezası var mı bu tür şeylerin ancak okkalı bir cezayı hak etmiş.

3. Marktwain59

Marktwain59 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Asıl townda oturmama rahmen adamların içine cekipte npt ettirmeye çalışan bu karakter yokusunu insanın cezasının verilmesi gerektiğini düşünüyorum üstünde Çok item varmış gibi benim çıplak dolaşmama bahane bulan mp bezelyeye cezasını vermelisiniz bence

4. Marktwain59

Marktwain59 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bende senin kadar düşüpte bdwye itemsiz giren insanları tp yapmıyorum benim ağzımı bozdurma 25 yaşına gelmişsin ama hiçbir şey öğrenememişsin forumda uyarım olmasa ağzımı bozardım sana ama dua et ki uyarı aldım , istediğim zaman job basarım onuda sana sormayacağım itemlerimi sattım cıplak kaldım varsa bi sıkıntın ulaşabilirsiinz oyunda gmlere bdwye ister item ile girerim istersem cıplak üzerimde 1.5 gb varken öyle adamların içine çekmek mi oluyor adamlık ?
    Bana şereften adamlıktan bahsetmek için ilk önce kendi şerefine ve adamlığının olup olmadığını bak insanların canını sıkma

5. AsYapBiLaDeR

AsYapBiLaDeR Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    13
  6. ICarismAI-(Timurlenk)

Alınan Beğeniler:
    0
    Sen o bdw girdiysen herkes gibi birşeyler yapmak zorundasın kendini birşey sanma öncelikle ve bdw de para gitmez bunuda öğreteyim.Evet çektim insanlarn içine çünkü orası bdw ve bende ptyı toplamak zorundayım bende kazanmak istiyorum.

7. ICarismAI-(Timurlenk)

Alınan Beğeniler:
    0
    Dediğin gibi ahlak yoksunu insan ancan ben onada kızmıyorum ailesinin yetiştirme tarzının bu olduğunu düşünüyorum.

8. DoctorWho

DoctorWho Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Lütfen forum kurallarına uyunuz. Bu tip durumlarda, yapan oyuncunun bu işlemi kasti ve daimi yapması ancak ban işlevini gerektirir. Kısaca mazereti olan bir oyuncunun üstünde seti yok diye hiç bir yönetici ban atmaz. Buna müsadede etmez. İyi forumlar.

9. ICarismAI-(Timurlenk)

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben hiç bir şekilde banlansın demedim sadece görülsün nasıl bir karakterde diye.

10. MrSinyoR

MrSinyoR Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    ne diosn bu işe :D:saudgıpsaıhıdş :D:D: @wrangler

11. MrSinyoR

MrSinyoR Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    yolla hadi yolla abini yolla bana , fiyatınıda söyle satın alam koçum :D :D :D ahhahahaahahaha ulan ne adamlarsnz sabah sabah çıldırdım ak :D D::D:D

12. ICarismAI-(Timurlenk)

Alınan Beğeniler:
    0
    adam beni deli etmek için elinden ne geliyorsa yaptı akıl yaşta değil baştadır :D

13. WaTz

WaTz Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    çocukça buldum.

AsYapBiLaDeR bunu beğendi.
  14. ICarismAI-(Timurlenk)

Alınan Beğeniler:
    0
    neyi çocukca buldun ?

15. ryden

ryden Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Reklam silindi.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Mart 2016
  16. FujiwaraTakumi

FujiwaraTakumi Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Konunun gerçek yüzünü bilmiyorum da arkadaşın pm den o şekilde konuşması ayıp olmuş bence

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat