1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Glitch

'Bug , Hile , Şikayet ve Öneri Bildirimi Arşiv' forumunda exeptus tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. exeptus

exeptus Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    - Serverda sağa sola amele gibi seken kekolar görmüştüm bi kaç db önce kesinlikle cezası olmalı server'ı amatör gösteriyor.
    - Exp emcde hiç kasılamasın, her yer makrocu oluyor.Bildiğim kadarıyla exp zor değil ve santa event de var.
    - Job change master devretmesin.
    - Sc'ler kolay ulaşılabilir olsun.
    - Tc Tw Tb'den chıtınlar kolayca düşüyordu, bence kaldırın dm'den 1-2 parça atsın,gerisi bosslardan olabilir.

Bu yazdıklarım uzun zamanlı tecrübelerden, oyun oynanabilir ve uzun ömürlü olsun diye yazıyorum.

DMR ve AsYapBiLaDeR bunu beğendi.
  2. DMR

DMR Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    GLich ve CTRL engellenmesinden yanayim bende
    Ve chitin gibi droplarin DM ve bosslara etradan eklenebilir. Hyde antEras gibi bosslara extradan chitin ve md shard glave raptor ii gibi itemlerde eklenebilir emc lufer de de millet boss kovalar böylece herkese eşitlik fırsatı doğar

Ve Master devredilmemeli

3. FrienzKO

FrienzKO Misafir

Öneriniz için teşekkürler değerlendireceğiz.

4. CICERO

CICERO Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Glitching le ilgili yabancı forumlardada eleştriler var zaten oyun içinde estetiği bozan gereksiz bir hamle diye düşünüyorum. Engellenebilirse lütfen engellenilsin! @FrienzKO

5. DNZ

DNZ Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Frienzkoda damageler yüksek zaten. Bu yüzden chitinleri zorlastirmaya gerek yok. Ne kadar zor olursa sonradan oyuna baslayanlar için sıkıntı doğar. Fp setle dolasmak zorunda kalirlar. Ayrıca kc fiyatlarini düşürün demedik, premium fiyatlarini düşürün dedik 1500 yapin goldu kc cekenleri etkilemez bu durum. Servera girecek parayı da düşürmez. @FrienzKO

6. DMR

DMR Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Sc paketi eklense yeterlidir bence düşmesede fark etmez

7. DEZİ

DEZİ Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Kesinlikle sekme kapatılması lazım. Premium olayınıda steamko gibi 150 lira yapaydınızda tam olaydı bari bu nedir sc bari ekleyin yanına

8. KeN

KeN Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Sekme nin kesinlikle ve kesinlikle kapatılması lazım açıkca söyliyim frienzko nun tek eksiği bence bu.(Önceki 2 dbsindede oynadım)

9. Miraz

Miraz Forum Sahibi Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    0
    Sekma olayı çözüme ulaştı.

KeN bunu beğendi.
  10. KeN

KeN Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Eyvallah Okan :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat