1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Gloster(awayfrom..) Talos'a Disband

'Genel Sohbet Arşiv' forumunda final tarafından 23 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. final

final Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu Gloster ..a ve clanına güvenmeyin talos a gelip disband attı aç D: D: bowlda veya eslantta party'nize alırsanız disband atar üzülmeyin sonra ifşaa...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Şubat 2016
  2. Roster

Roster Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    =) Şimdide inkar ederler ben degildim ben yokdum yok kuzenim wardı yok halam wardı =) başlasın acık arttırmalar

3. FujiwaraTakumi

FujiwaraTakumi Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Bu tarz şeylerin bi cezası var mıdır acaba?

4. Miraz

Miraz Forum Sahibi Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu durum kişinin oyun ahlakını gün yüzüne çıkartıyor. Cezadan ziyade reklam olunuyor.

5. FujiwaraTakumi

FujiwaraTakumi Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Aslında bi yaptırım olsa güzel olur hem insanlar mağdur olmaz hemde alan kişi haksız kazanç ile item dizmemiş olur sonuçta reklam olsa bile yeni çar açıp kasabilir güzel itemler çaldıktan sonra veya ncs atabilir

6. Miraz

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben sadece FrienzKO yönetimine destek oluyorum o yüzden fikirlerimi yönetimden çıkmış gibi kabul etmeyin. Düşünecek olursak, yukarda söylediğim üzere kişinin ahlakı ile ilgili bir durum ve partydeki diğer arkadaşlar için kötü bir durum lakin yaptırım olması çok amatörce olur

7. FujiwaraTakumi

FujiwaraTakumi Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Evet haklısın ama bu tarz olaylar sonucu playerleri oyundan soğutabilir diye düşünüyorum ben bu ve bu tarz olaylar yüzünden server bırakan çok oluyor çünkü

8. Miraz

Alınan Beğeniler:
    0
    Tabi FrienzKO nasıl bir yol izler bilmiyorum fakat şahsi düşüncelerim bu yönde. Bugün 'rol' itemi için disband yiyen kişi yarın 'bus' içinde aynı tepkiyi verebilir. Biraz daha sabit olmak şart gibi geliyor.

9. MrSinyoR

MrSinyoR Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Ben demiştim süzme diye inanmadınız.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Mart 2016
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat