1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Haksız Yere Atılan Ban.

'Genel Sohbet Arşiv' forumunda final tarafından 29 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. final

final Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar bu sabah oyundayken tüm charlarıma ban atıldı . Nedeni ise çok saçma char soymuşum.

Adam moradonda id pass. shouttan dagıtıyor , ben oyunu bıraktı diye düşündüm charına girdim ve itemleri aldım. Yani başkası da alabilirdi shouttan yazmıs sonucta herkese acık herkes gördü. Altta kscleri mevcut.
    1 coınse item koymak gibi bişey yapmıs adam sonra pişman olmuş şikayet etmiş burda benim suçum ne şifresini mi çalmışım, kandırmışmıyım . Salak saçma itemler yuzunden butun charlarım ban yedi bütün emekler gitti. Lütfen yetkililerin ilgilenmesini istiyorum.

2. MrSinyoR

MrSinyoR Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    hem cüce hemde kurnaz. :D

3. DNZ

DNZ Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    @FrienzKO ilgilenir misiniz sununla? Bunun ne alakasi var adam soymakla. Kim olsa girer o chara itemleri almaya calisir. Eğer ID Sifresini veren adam magdur olmussa verelim tekrar itemlerini. Sorun ciktiginda Frienzko bu gibi olaylarla muhatap değil diyorsunuz. Kimsenin charini hacklemedik biz. Buyrun ID PW si yazmis shouttan.

4. Chusco53

Chusco53 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Sonucda burda ıd passwod paylaşılmış bilerek veya bilmiyerek veya 3. bir şahıs tarafından art niyetli bir şekilde yapılmıştır olabilir ama ihtimalleri göz önünde bulundurarak logların kontrol edilmesini rica ediyorum ıd password paylasılan karaktere ahmet arkadasımızın ıp adresinden veya bizim clanımızdaki herhangi bir üyenin ıp adresinden giriş yapıldıgı kanıtlanmadıgı sürece atılan banned haksızdır.
    Örnek olarak şunuda söylemek isterim Chose dan ROC dropladık partydeki X bir arkadasa gitti satıp payımızı verecegini söyledi ve NCS atıp gitti burda hata bizimdir cünkü o adamı partiye alıp almamak bizim elimizdeydi ve biz aldık sonuclarınada katlandık burda hata ve suc arkadsındır bilerek veya bilmeyerek o ıp password paylasılmıs biz bu yaşadıgımız durumu yetkililere izah ettigimizde mudahele edemeyiz dediklerinde bu konuda şikayete gelen arkadasada hata sizin ıd password paylasılmıs diyip mudahale etmemesi gerekirdi .

5. Nirvana

Nirvana Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Burda bi sabotaj girişimi var arkadaşımıza.Adam oyunu bırakacaktı gider ayak birini banlatmak veya zarar vermek istedi ve şifresini paylaştı.Giriş yapan arkadaşa oldu olan.Yetkililerden bu durumu düzeltmelerini rica ediyorum.Saygılar Sevgiler...

6. DaggerSexy

DaggerSexy Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar DaggerSexy benim karakterim. Şifrem kim tarafından ve nasıl paylaşıldı bilmiyorum. Sadece dün charı afk bıraktım, geldiğimde dc olmuştu. Girmeye çalıştığımda da şifre hatalı dedi. Durumu admine bildirdim, admin de rollback atmış sanırım birkaç lesath gibi eksik olmasına rağmen itemlerim geri döndü buradan kendisine teşekkür ediyorum.

İkinci konu chara giren bu arkadaş benim clan arkadaşımdan da benim adımla konuşarak Lesath Shaula ve 20m para almış. Onları maalesef geri alamadık.

Edit : Şuan arkadaşla ts den konuştuk, shottan şifremin yazdılığını ve girip sadece itemleri aldığını söyledi. Clan arkadaşımı dolandıran başka birisi sanırım benim gibi konuşarak loglardan kontrol edebilir sanırım admin bu durumu. Shottan kim şifre paylaşsa girip bakılır arkadaşa bu konuda hak verebiliyorum. Benim adminlerden ricam, arkadaşın banının açılması yönünde. Eğer loglardan ve konuşmalardan gözüküyosa benim clan arkadaşımla benim gibi konuşup itemlerini alan arkadaşın banlanmasını istiyorum mümkünse. Böyle bir olay yaşadığım için üzgünüm, başka arkadaşlar da mağdur olduğu için daha da üzgünüm. Adminin en adil şekilde bu durumu düzelteceğinden şüphem yok, saygılar.

Son düzenleme: 29 Şubat 2016
  7. KenneX

KenneX Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Benim banlanma sebebime benzer bir şey olmuş. Malesef atılan art niyetli ticketlara kanabiliyor yönetim bazen. Ama er ya da geç durumu düzeltiyorlar. Benim mağduriyetimi gidermişlerdi,Ahmet'in giderirler diye düşünüyorum. Kaldı ki yukarı da arkadaş durumu biraz daha açıklamış. Ksclerden de art niyetli birinin yaptığı belli zaten.

8. final

final Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0

kardeşim charında toplam bir dakika ya durmuşum ya durmamışımdır, diğer doladırma olayıyla (arkadasından item isteme) hiçbir ilgim yok ayrıca id şifren moradonda paylaşılmıs oldugu için kim bilir kim girdi yaptı o anlaşılır zaten loglardan, öte yandan böyle yanlış anlaşılma oldugu için ve seni zarara ugrattığım için ben kendi adıma özür dilerim.

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat