1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Level Cap Tarihleri Önerisi Ve Server Gidişatı Hakkında

'Bug , Hile , Şikayet ve Öneri Bildirimi Arşiv' forumunda Jesova tarafından 16 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Jesova

Jesova Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Konuya direk girerek az ve öz olarak şunları söyleyeyim; 65'in en az 2 hafta sonra gelmesi ve 70'inde ardından 2 hafta sonra gelmesi gerekir. Master ise ortalama 10 gün sonra açılabilirse ne erken nede geç olur, tam zamanı diyebilirim. Daha önce ki dbnizde tarihler benim söylediklerime yakınken bile 1.5 ay sonra serverde user kalmamıştı. Sizin verdiğiniz cap tarihlerine bakacak olursak 2 hafta içinde sabit oynayanlar da bırakır. Bunların dile gelmemesi daha iyi olurdu ama yol yakınken, verdiğiniz tarihlerin serverin bitişi olduğunu anlamanız gerek. Bu yorumu yaparken; geç başlayacaklar, tek oynayacaklar, fazla zaman ayıramayacaklar gibi gibi türlü nedenlere dikkat ettim. Umarım sizde bu tip nedenlere dikkat edip FrienzKo ailesinin düşmesi için değil birbirine kenetlenip çoğalması için mücadele edersiniz. Ben hiç kapanmayacak sabit bir mykodan yanayım ama biliyorum ki böyle bir serveri açmak zor. Eğer öyleyse, herkesin zevkini gerçek anlamda alabileceği uzun soluklu bir myko olsun. 1 ay sonra kapanan, bir sonraki gelene kadar elinde ki userleri kaybeden bir server değil. Umarım kendinizi bizim yerimize koyarsınız. Hayırlı günler.

2. FrienzKO

FrienzKO Misafir

Şuanda yaptığımız ayarlamalarda tek fark 65 Level 2 hafta yerine 1 haftada gelicek bunuda oyuncu sıkılmasın diye yapıyoruz oylama yapacağız bu konu hakkında katılabilirsiniz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat