1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Oyuncu MaviokyanuS' tan Selamlar..

'Clan ve Oyuncu Tanıtımı' forumunda MaviokyanuS tarafından 23 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. MaviokyanuS

MaviokyanuS Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Selamun aleykum arkadaşlar. Adım ibrahim 26 yaşındayım. Eski frienzko nun ilk ve son oyuncularından biriyim. Frienzko nun tekrar açıldığını duyduğumda mutlu oldum ve tekrar K.O. ya dönmeyi düşündüm. Zaman çabuk geçiyor.. İlk FrienzKo ya girdiğimde Liseye yeni başlamışken şuanda 2 yaşında bir tosun babası olarak tekrar başladım :) hepinize Saygı ve Sevgilerimle.. İyi oyunlar..[​IMG]

2. DoctorWho

DoctorWho Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    İbrahim hoşgeldin tekrar aramıza. Allah analı büyütsün. Yokluğunu göstermesin rabbim. 40 bin kere maşallah.

3. MaviokyanuS

MaviokyanuS Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Amin.Teşekkür ederim.Hoşbuldum.

4. MaviokyanuS

MaviokyanuS Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Seviyeli yaş ortalaması yüksek Clan arıyorum. Master itemlerim hazır Carımda full olmasada guzel itemli bir şekilde hazır(Roc +5 giga full set +6 Chıtın vs..). Gunluk yaklasık 3 4 saat onlıne oluyorum.. Karus human farketmez..

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat