1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Oyunda olmasını istediğim

'Bug , Hile , Şikayet ve Öneri Bildirimi Arşiv' forumunda InsurgentF tarafından 25 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. InsurgentF

InsurgentF Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ben ve bazı arkadaşların yardımına imdat çekici gibi yetişecek bir önerim var sayın oyun kurucuları ve yöneticileri. Hepimizin sıkıntısı para bulmak. Benim önerim CZ de yer alan Beast ve Blood lardan paranın yanında shamana satmak üzere 2-3 canavarda bir 300-400 K lık önemsiz eşyaların çıkması. Eğer böyle olursa bizde diğer kişiler gibi para sıkıntısı çekmeden oyundan iyice zevk alabiliriz. Gün geliyor pot parası bulamıyoruz maradonda solucan kesiyoruz. Öyle olup kendimize işkence etmektense bu önerimi bir değerlendirmenizi rica edeceğim. Herkese iyi oyunlar

denizzanco bunu beğendi.
  2. FujiwaraTakumi

FujiwaraTakumi Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Bencede bu konuda çözüm yolları bulunursa daha güzel olur

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat