1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Clan RememberWe Olarak yeniden doğuyoruz.

'Clan ve Oyuncu Tanıtımı' forumunda LeyLi tarafından 18 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. LeyLi

LeyLi Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Öncelikle Selamun aleyküm Dostlarım ;
    Daha önce bir çok serverde farklı taglarla oynayıp güzel şeyler başardık. RememberWe Olarak yeniden doğup bu sefer isim yazdırmak için çaba göstereceğiz. Uzun süredir düzgün bir myko bulamadığımız için bir süredir oyun oynamıyoruz.

Kendimden bahsedecek olursam ismin çağrı 23 yaşındayım. Aslen Tokatlı olup İstanbul'da ikamet ediyorum. Sigorta acentesi sahibiyim. Knight hayatına başlayalı yaklaşık 13 sene civarı oldu.( Tam ne zaman başladığımı hatırlamıyorum :) ) Bu süre zarfında oynadığım her serverde priest olarak oynadım. Bu serverde de priest olarak oynamayı düşünüyorumÖz kardeşim de benimle birlikte warrior oynuyor. Birde oyundan tanışıp can dostu olduğum erdal kardeşim warrior oynuyor. Aramıza yeni arkadaşlar arıyoruz. Job olarak kafamızda kemik 1 party olarak düşünüyoruz ama sınırlama tutmayacağız. (Sanırım) 2 Priest (1 db 1 buffer ) 1 Tp mage 2 asas 3 warrior ve ya tam tersi olabilir duruma göre. Güzel işler başaracağımızdan eminim. Kendine güvenen arkadaşları aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Oyuna para yatırma gibi bir zorunluluğumuz yok. (Biz başlangıçta yatırmayı düşünmüyoruz.)

İletişim için facebook adresim : https://www.facebook.com/MamosWakeUp ( Yazacak arkadaşlara Gün içerisinde işimin yoğunluğundan dolayı dönüş yapamayabilirim akşama mutlaka dönüş yapacağım. )

Ve ya Erdal kardeşimin facebook adresi : https://www.facebook.com/erdaleren.toksever?fref=ts

Diğer oyuna başlayacak Teamlara Şimdiden başarılar. Oyun içerisinde gerektiği yerlerde paslaşmak , kavgasız , kalp kırmasız , huzurlu bir oyun olması dileğiyle.
    Cuma akşamı görüşmek üzere.
    Hepiniz Allah'a emanetsiniz.

DoctorWho bunu beğendi.
  2. DheLyMichaeLJacKsoN

DheLyMichaeLJacKsoN Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Başarılar Dostum Nezahualcoyotl Clanı Basarılar diler :)

LeyLi bunu beğendi.
  3. LeyLi

LeyLi Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Clanım adına teşekkür ederim. Size de canı gönülden başarılar dileriz.

4. WaTz

WaTz Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    MarJiNaLs Ailesi olarak başarılar dileriz.

LeyLi bunu beğendi.
  5. LeyLi

LeyLi Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Clanım adına teşekkür ediyorum. RememberWe olarak size de canı gönülden başarılar diliyoruz.

6. Ambrosio

Ambrosio Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    27
    Başarılar ThePureLove ....

LeyLi bunu beğendi.
  7. LeyLi

LeyLi Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Clanım adına teşekkür ediyorum. RememberWe olarak size de canı gönülden başarılar diliyoruz.

Ambrosio bunu beğendi.
  8. DiDi

DiDi Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Başarılar kardeşim tag bulamadığımız mage clanımız başarılar diliyor.

LeyLi bunu beğendi.
  9. DoctorWho

DoctorWho Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    RememberWe ekibine başarılar diler. Hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

LeyLi bunu beğendi.
  10. LeyLi

LeyLi Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Güldürdün :D teşekkür ederiz. Tag bulamadığınız mage clanınıza bizde başarılar diliyoruz :p

DiDi bunu beğendi.
  11. LeyLi

LeyLi Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Teşekkür ederiz. İnşallah hayırlı olur :)

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat