1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Saymalı Quest Sistemine Eklenmesi Güzel Olabilecek Ayrıntılar

'Bug , Hile , Şikayet ve Öneri Bildirimi Arşiv' forumunda DMR tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. DMR

DMR Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Saymali quest sistemine eklenir güzel olur diyebileceğimiz bazı öneriler.

1 Boss Quest : Master item veren bosslara party ve solo aynianda sayacak sekilde job a göre saymali o görev eklenebilir. Böylece biraz daha eşitlik sağlanabilir.
    5 lobo öldür lobo pendant al
    5 leshati öldür tail leshati al gibi

2. Saymali adam öldürme 100 kill 10 M para ödülü ile ödüllendirilebilir.

3. @DNZ arkadaşımızın da bahsettiği gibi bus ve para kaşımak için CZ de eklentiler yapılabilir.

20 blood bes yada bus + 1 Gold coins
    20 beast bes yada bus + 1 Gold coins
    20 Baron bes yada bus + 1 Gold coins
    20 Cardinal bes yada bus + 1 Gold coins

AsYapBiLaDeR bunu beğendi.
  2. Capeva

Capeva Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Kardeşim ben bunların aksini savunacağım sebebi iste myko server oynuyor olmamız benim fikrim ise herşeyin daha zora sokulmasının gerektiği lakin mykonun sanırım amacı bu teşekkürler

DMR bunu beğendi.
  3. DMR

DMR Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Kardesim fikrine saygım var item olayı zor olsun ama biraz para kasabilelim pot falan herkes item Mob dan kasamior kimisi bus beş Sata Sata item yapio

4. Capeva

Capeva Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Kardeşim mykoda paraya ben şuana kadar açıkcası ihtiyaç duymadım fikrine benimde sonsuz saygım var ama zaten para kasmak yerine gidip dm lerde shard raptor busuda beast blood seeker vb canavarları farm yaparak temin ettiğimizde gerek duyulcağını zannetmiyorum ama dediğin gibi pot paraları için ufak bir çapta bir fayda olabilir buna katılıyorum

5. DMR

DMR Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    @Capeva hepsini geçtim boss quest kesinlikle tavsiye edeceğim bi sistem herkese faydası dokunacak bi sistem

6. Capeva

Capeva Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    İtem bolluğuna karşıyım ben açıkçası ama tabi buda bir fikirdir değerlendirilir

7. FrienzKO

FrienzKO Misafir

Konuyu takip ediyoruz yorum yapmayacağız ancak takibimizde.

DMR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat