1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Soyulan Karakterler

'Duyurular' forumunda FrienzKO tarafından 11 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FrienzKO

FrienzKO Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba Değerli Oyuncular
    İnternet ortamında her alanda olduğu gibi oyunumuzda da hırsızlık olayları ile karşı karşıya kalıyoruz.
    • Karakter Şifresi
    • İtem Kilitleme Şifresi
    • Gizli Soru Şifresi

Özelliklerimizin olmasına rağmen oyuncularımızın itemleri , karakterleri gasp ediliyor tabiki bu durumlarda bizler sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz ancak bu sorunlar sizlerin sorumluluğunda olup sizinle alakalı problemler olduğu için genel sorunlarla ilgilenmek önceliğimiz bu sebeple soyulma olaylarına anında müdahele edemiyoruz.

Karakter soyulduğunda ne yapmalıyım ?
    • Soyulan Karakterin Giriş ID
    • Soyulan Karakterin Oyun içi ID (Nick)
    • Soyulan Karakterin Soyulduğu Tarih
    • Soyulan Karakterin Soyulan Item Listesi
    • Soyulan Kişinin Facebook Adresi

Bu bilgileri facebook adresimiz üzerinden ilettiğiniz takdirde , 24 - 48 saat zaman aralığında ilgilinecektir.

Takdir edersinizki bir çok oyuncu eksik bilgi vermektedir bunun yanı sıra bir çok dolandırıcı soyulmadığı halde soyulduğunu idda etmektedir örnek olarak itemlerini Upgrade Edip yaktıktan sonra karakterinin soyulduğunu idda edip yardım talebinde bulunan oyuncular bulunmaktadır bu gibi durumlar yardımlarımızın önünü kesip gerçektenyardıma ihtiyacı olan oyuncularımıza yardımcı olmamızı engellemektedir.Bunun için eksik bilgi ,ve şüpheli durumlarda mesajlarınıza yanıt alamazsınız bu yüzden mesajlarınızı gönderirken istenilen bilgilerin tamamını eksiksiz bildiriniz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Mart 2016
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat