1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  3. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Yeni Airdrop ( Sarı Dumanlı )

'PUBG' forumunda Miraz tarafından 20 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Miraz

Miraz Forum Sahibi Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    0
    Haritanın rast gele bölgelerine düşüyor ve içerisinde 1x özel silah barındırıyor. Bunun yanı sıra kırmızı duman saçan airdrop içerisinde oyunda zor çıkan dürbün seviye 3 kask ve çelik yelek sağlık paketi gibi şeyler yer alıyor.

Oyuna eklenen yeni airdrop sarı duman saçacak ve eskisinin verdiği eşyaların aynısını verecek. Diğerinden farkı ne diye soracak olursanız. Kırmızı airdrop’ta düşen eşyaların iki katını verecek ve nereye düşeceğini siz belirleyebileceksiniz. Sarı airdrop’ların düşeceği yeri belirlemek için oyunda rastgele yerlerde çıkacak işaret fişeklerinden birini bulmanız gerekiyor. Daha sonra bunu istediğiniz yerde havaya sıkarak eşyalarınızı alabileceksiniz.

Tek sıkıntı bu sırada rakiplerinize de, işaret fişeğiyle ben buradayım mesajını verecek olmanız. Bunun yanı sıra test sunucularında uçak havadayken ateşlerseniz size özel airdrop atmıyor ve iki oyuncu aynı anda ateşlerse sadece ilk ateşleyene airdrop geliyor. Oyuna eklenmesinin ardından her maçta yalnızca ilk ateşleyen kişiye verebilir. Ancak henüz test sunucularında bu konuyla ilgili bir limit bulunmuyor.

2. Haşim Arıslan

Haşim Arıslan Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Adamlar her yeni güncelleme ile bambaşka şeyler getiriyorlar.