1. Private Server tanıtım bölümümüz açıldı.Buraya tıklayarak serverlarınızı tanıtabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Reklam ve tanıtım fiyatlandırmaları için Miraz'a özel mesaj atınız.
Duyuruyu Kapat
5651 Sayılı Yasaya Göre Forumumuz daki Mesajlardan Doğabilecek Tüm Sorumluluk Yazan Kullanıcıya Aittir. Tüm Hukuksal Şikayetler İçin Buradan İletişime Geçebilirsiniz. 7(Yedi) Gün İçerisin de Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Clan Yeni bir oluşum, yeni bir güç.

'Clan ve Oyuncu Tanıtımı' forumunda Jesova tarafından 7 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Jesova

Jesova Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Merhaba arkadaşlar, size aklımda ki düzenden bahsedeyim biraz. Bu oyunu yıllardır tek oynadım ve yıllarca tekte oynayabilirim ama biliyorum ki benim gibi tek oynamak zorunda kalan çağımızın karanlığında yok olmuş ruhlarla bir olmak istemeyen, akıllı, mantıklı insanlar var. Bu yeni oluşumda saygıdeğer, eğlenceli, mantıklı ve oyunu üst düzey şekilde oynayıp gerekirse her türlü karakteri en iyi şekilde oynayabilecek arkadaşları bekliyorum. Bu kurulacak olan grup bir çok heyecana tanık olabilir ama önemli olan birliğin hiç bozulmaması. Bu şekilde topluluğa ayak uydurabilecek ve kendisini örnek aldırabilecek arkadaşları aramıza bekliyorum. Hiç bozulmayacak olan bu grupta kendini ölümsüzleştir. Oyun içerisinde Jesova olarak tanınıyorum bu nicki yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Daha önce Frienzko ve başka büyük bir serverde oynadım. Hepimizin bildiği gibi birlikten kuvvet doğar ama doğru bir birlikten. Selamlarımı ve saygılarımı sunarım.

2. MrSinyoR

MrSinyoR Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    UMARIM İSTEDİGN GİBİ BİR EKİP CIKARIRSIN GÜZEL İNSAN BAŞARILAR DİLERM..
    OLURDA VAZGECERSEN BİZM YANIMZDA HER ZAMAN SANA YER VAR UNUTMA..

Jesova bunu beğendi.
  3. Jesova

Jesova Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Eyvallah kardeşim Allah razı olsun, Allah sanada başarılar versin. Zaten beraberiz kanka ayrıymış gibi konuşma :D

MrSinyoR bunu beğendi.
  4. nycrish

nycrish Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    jesova nickini bi yerden hatırlıyorum ama nerden hangi sw den onu hatırlamıyorum PisMeReT

5. Jesova

Jesova Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Doğrudur kardeşim olabilir seninde nickin tanıdık geldi.

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
    Duyuruyu Kapat